Tlačiť

Biotrue ONEday (30 šošoviek)

Jednodenné kontaktné šošovky Biotrue ONEday od spoločnosti Bausch and Lomb sú navrhnuté tak, aby maximálne napodobňovali vnútorné prostredie oka a jeho prirodzené vlastnosti.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť šošovky Biotrue ONEday (30 šošoviek)

16,29 €
Popis

Prirodzené ako vaše oči

Pri výrobe šošoviek Biotrue ONEday je kladený dôraz na maximálnu podobu vlastností oka. Preto obsahujú tieto kontaktné šošovky 78% vody, tak ako rohovka ľudského oka. Vďaka totožným vlastnostiam, ako majú zdravé slzy, a dostatočné hydratácie si šošovky drží rovnaký tvar a sú tak pre svojho nositeľa veľmi pohodlné po celý deň.

Hydratácia a okysličenie

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday sú vyrobené z HyperGelového materiálu. Ten v sebe spája vlastnosti hydrogélu a silikón-hydrogélu. Vďaka tomu je zaručený vysoký obsah vody a dokonalá priepustnosť kyslíka. Na povrchu šošoviek sa tvorí lipidová vrstva, ktorá minimalizuje dehydratáciu šošoviek. Sú potom po celý deň veľmi pohodlné a príjemne vlhké, zachovávajú si výborné optické vlastnosti, nedochádza ku skresleniu či rozostrenie videnia. Aj pomocou optiky high definition dochádza k redukcii oslneniu a svetelných kruhov aj za znížených svetelných podmienok. Šošovky chráni iba vašu rohovku, ale nie celé oko a jeho okolie. Odporúčame kombinovať kontaktné šošovky Biotrue ONEday s kvalitnými slnečnými okuliarmi.

FitView Vitamine Daily (30 šošoviek)Clariti 1 Day (30 šošoviek)
Back to: Jednodenné šošovky