Tlačiť

Clariti 1 Day (30 šošoviek)

Jednodenné kontaktné šošovky Clariti 1 Day prináša na slovenský trh svetový výrobca kontaktných šošoviek CooperVision. Tieto komfortné kontaktné šošovky poskytujú svojmu nositeľovi všetky výhody spojené so silikón-hydrogélu, ktorý ocení naozaj každý. Jednoznačnou výhodou jednodenných šošoviek Clariti 1 Day je ich jednoduché používanie.

Kategória: Jednodenné šošovky
Dioptrie: -10.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.1

Kúpiť šošovky Clariti 1 Day (30 šošoviek)

18,39 €
Popis

Výhody jednodenných kontaktných šošoviek Clariti 1 Day

Moderné materiál silikón-hydrogél, z ktorého sú kontaktné šošovky Clariti 1 Day vyrobené, zaručuje zdravšie a pohodlnejšie nosenie pre všetkých pacientov. Tento moderný materiál umožňuje kyslíka dokonale preniknúť cez neho a dostať sa na povrch oka, ktoré je vďaka tomu belšie a jasnejšie. Táto technológia zaručuje, že kontaktné šošovky Clariti 1 Day prepúšťa oproti iným až trikrát viac kyslíka. Hydratačný zložka sa rovnomerne rozkladá po objemu kontaktných šošoviek, tým je zaistené dostatočné zvlhčenie vašich očí.

Ochrana pred UV žiarením

Kontaktné šošovky Clariti 1 Day obsahujú ochranu pred UV-A a UV-B žiarením. UV filter a chráni predovšetkým vašu rohovku. Je však dôležité kombinovať kontaktné šošovky spoločne so slnečnými okuliarmi. Vďaka tomu je ochrana pred UV žiarením kompletný.

FitView Vitamine Daily (30 šošoviek)Biotrue ONEday (30 šošoviek)
Back to: Jednodenné šošovky