Tlačiť

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

Ak trpíte astigmatizmom, a vaše existujúce kontaktné šošovky spôsobujú neostré videnie, kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú to pravé pre vás. Kontaktné šošovky obsahujú najnovšiu technológiu BLINK STABILIZED, vďaka ktoré zaisťujú stabilné uchytenie šošovky v oku a ostré videnie aj pre veľmi aktívne osoby.

Kategória: Dvojtýždňové šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Cylinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25, -2.75
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism

23,99 €
Popis

Sú najnovšou generáciou kontaktných šošoviek Acuvue Oasys firmy Johnson & Johnson vyrobených zo silikónu-hydrogélového materiálu (senofilcon A) a tiež je tu využitá moderná technológia HYDRACLEAR PLUS. V kontaktných šošovkách je obsiahnutá špeciálny zvlhčujúci zložka HYDRACLEAR, ktorá zaručuje očiam komfort po celý deň.

Popis kontaktných šošoviek Acuvue Oasys for Astigmatism

Technológia HYDRACLEAR PLUS zaisťuje, že šošovky majú veľmi hladký povrch, lepšie zmáčavosť a priepustnosť pre kyslík ako štandardné kontaktné šošovky. Pre oči to znamená väčší komfort a menšie vysúšanie povrchu šošovky v dôsledku mnohohodinového sedenia pred počítačom, cestovania lietadlom, alebo pobytu v klimatizovaných priestoroch. Silikón-hydrogélový materiál, z ktorého sú kontaktné šošovky vyrobené, zaisťujú 98% priepustnosť kyslíka cez šošovku k oku, vďaka čomu nedochádza k odkysličování očí.

UV žiarenie môže byť veľmi škodlivé pre Vaše oči. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys zabraňujú prieniku UVA žiarenie z 96% a žiarenie UVB až z 99% a vďaka tomu zabezpečujú ochranu vašich očí pred škodlivými vplyvmi Slnka.

Kontaktné šošovky sú doporučované osobám trpiacim astigmatizmom. Ich používanie je veľmi jednoduché z dôvodu ľahkého modrého zafarbenia ich povrchu, vďaka čomu sú ľahko viditeľné aj v puzdre s roztokom, tiež je ľahko nájdete na zemi v prípade že Vám náhodou upadnú. Tieto šošovky môžete nosiť buď týždeň v kuse bez vyberaní z oka, alebo len na deň po štrnásť dní.

Pre koho sú určené kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism?

Pre všetkých, ktorí trpia astigmatizmom a hľadajú šošovky, ktoré by boli v oku stabilné a nehýbali sa. Pre osoby, ktoré žijú veľmi aktívnym životom, pre ktoré je dôležité ostré videnie a pohodlné nosenie šošoviek. Kontaktné šošovky sa tiež dokonale hodí pre osoby, ktoré trávia dlhé hodiny pred počítačom, pracujú v klimatizovaných priestoroch alebo často cestujú autom či vlakom.

Kontaktné šošovky sú dostupné v balení po šiestich kusoch, ako pre osoby trpiace ďalekozrakosťou (verzia bez prítomnosti technológie BLINK STABILIZED), tak pre osoby trpiace krátkozrakosťou.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.