Tlačiť

AirView HD Plus 2 weeks (6 šošoviek)

Kontaktné šošovky AirView HD Plus 2 weeks sú mäkké dvojtýždňové kontaktné šošovky určené pre korekciu ďalekozrakosti a krátkozrakosti.

Kategória: Dvojtýždňové šošovky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2
15,99 €
Popis

Prečo vyskúšať dvojtýždňové Acuvue 2™ 6 šošoviek?

Dvojtýždňové kontaktné šošovky AirView HD Plus 2 weeks sú sférické kontaktné šošovky, ktoré sa vymieňajú po 14 dňoch. Šošovky sú vyrobené z materiálu Formofilcon B, ktorý spolu s vysokým stupňom hydratácie zaisťuje, že je ich nosenie komfortné po celú dobu ich užívania. Navyše sa tieto kontaktné šošovky veľmi ľahko nasadzujú a vynímajú. Vzhľadom k relatívne krátkej dobe nosenia sa eliminuje riziko vzniku bielkovinových nečistôt na ich povrchu.

 

Dvojtýždňové kontaktné šošovky AirView HD Plus 2 weeks sú určené pre tých, čo hľadajú najvyššiu kvalitu za prijateľnú cenu, často cestujú, žijú aktívnym štýlom života.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.