Farebné a crazy kontaktné šošovky

Farebné kontaktné šošovky sú šošovky, ktoré plne prekrývajú, alebo len dokresľujú (tónovacie farebné šošovky) prirodzenú farbu dúhovky. Predstavujú vkusný módny doplnok, ktorým môžete dotvoriť svoj celkový out-fit. Väčšina druhov farebných šošoviek je dostupná s dioptrickou korekciou i bez nej. Vyberať je možné zo širokej ponuky motívov a pestrej palety farebných odtieňov.

Zaujal Vás niekto svojím pohľadom? Žiarili niekomu oči tak, že ste to nemohli prehliadnuť? Usmievali sa niečí oči bláznivým vzorom smajlíka alebo len mali inú farbu než ako ste ich poznali z minulosti? Ak áno, potom to bol iste nositeľ farebných kontaktných šošoviek, ktorý si vybral zo širokej ponuky farebných, svietiacich alebo crazy kontaktných šošoviek a zmenil tak svoju image.

Prezrite si kompletný sortiment farebných šošoviek

Výsledok 1 - 4 z 4

TOP Farebné šošovky

FreshLook Colors™ (2 šošovky) - dioptrické

Zvoliť je možné tiež ako čisto dekoratívne šošovky, ak používateľ žiadnu korekciu zraku nepotrebuje. Získate vďaka nim...

15,49 €
Current Stock Level

Acuvue 1-Day Define (30 šošoviek)

Uznávaný výrobca kontaktných šošoviek Johnson & Johnson predstavuje revolučné jednodňové kontaktné šošovky Acuvue 1-Day...

21,99 €
Current Stock Level

FreshLook Dimensions (6 šošoviek) - dioptrické

Vyberať môžete z troch nádherných farieb. Či už zvolíte modrozelenú - Carribean Aqua, žiarivú modrú - Pacific Blue...

39,99 €
Current Stock Level

Crazy Lens UV Glow (2 šošovky)

Crazy Lens UV Glow sú farebné kontaktné šošovky, ktoré sú vyrábané iba v dioptrické variante a jedná sa o kozmetický...

14,99 €
Current Stock Level

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.