Tlačiť

Acuvue 1-Day Define (30 šošoviek)

Uznávaný výrobca kontaktných šošoviek Johnson & Johnson predstavuje revolučné jednodňové kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Define (v balení po 30 kusoch) pre užívateľov, ktorí chcú zvýrazniť prirodzenú farbu svojich očí a zároveň si obľúbili ľahké, bezúdržbové užívanie jednodenných šošoviek. Tieto kozmetické šošovky sú dioptrické, takže ich môžu využiť aj osoby s vadou zraku.

Kategória: Jednodenné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: -9.00 do +1.00
Farba: Natural Shimmer, Natural Sparkle
Zakrivenie: 8.5
Priemer: 14.2
21,99 €
Popis

Prečo vyskúšať farebné šošovky Acuvue 1-Day Define? 

Acuvue 1-Day Define podčiarkujú prirodzený vzhľad očí, bez toho, aby prekrývali prírodnú farbu dúhovky. Moderná technológie BEAUTY WRAPPED IN COMFORT™ dosiahla to, že aplikovaný pigment je súčasťou použitého materiálu. K dostaniu sú dva rôzne typy šošoviek:

  • Natural Shimmer™ - pre intenzívnejšu farbu dúhoviek
  • Natural Sparkle™ - zvýrazňujúci lesk očí

Aj tieto kontaktné šošovky samozrejme spĺňajú prísne požiadavky na dostatočnú hydratáciu. Pri výrobe je využitá špeciálna technológia LACERON s väzbou PVP, látky udržujúci vodu v kontaktnej šošovke po celý deň. Výrobca nezabúda ani na dôležitú ochranu proti škodlivým UVA a UVB lúčom. Vaše oči tak zostanú zdravé a žiarivé.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.