Tlačiť

Acuvue 1-Day Moist Multifocal 30 ks

Multifokálne jednodenné kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Moist Multifocal (v balení po 30 kusoch) od svetového producenta Johnson & Johnson majú za cieľ pomôcť očiam osôb trpiacich presbyopiou opäť prirodzene zaostrovať na rôzne vzdialenosti. Tieto mäkké šošovky boli navrhnuté s ohľadom na prirodzený tvar očí a ich biologických funkcií.

Kategória: Jednodenné šošovky / Multifokalne šošovky
Dioptrie: -9.00 do +6.00
Adícia: LOW (+0,75 do +1,25 D), MID (+1,50 do +1,75 D), HIGH (+2,00 do 2,50 D)
Zakrivenie: 8.4
Priemer: 14.3

Kúpiť šošovky Acuvue 1-Day Moist Multifocal

23,99 €
Popis

Prečo vyskúšať multifokálne šošovky Acuvue 1-Day Moist Multifocal?

Unikátne viacohniskové kontaktné šošovky prinášajú špeciálnu technológiu INTUISIGHT so zoptimalizovanou optickou konštrukciou, pomocou ktorej je dosiahnuté adekvátneho prispôsobenia meniacemu sa rozšíreniu zornice v závislosti na do oka dopadajúcom svetle. Prevažná väčšina užívateľov je veľmi spokojná s dokonale ostrým videním na blízko i na diaľku.

Materiál použitý na výrobu šošoviek Acuvue 1-Day Moist Multifocal zaručuje vysokú hydratáciu po dlhé hodiny. Kontaktné šošovky dokážu znížiť nepríjemné príznaky syndrómu suchých očí u pacientov s presbyopiou, ktorí už vo svojom staršom veku na tento syndróm môžu trpieť.

Prvotriedna kvalita výrobku je doložená tiež prestížnym ocenením SILIMO d'Or, ktoré šošovky Acuvue 1-Day Moist Multifocal získali.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.