Tlačiť

Crazy Lens UV Glow (2 šošovky)

Crazy Lens UV Glow sú farebné kontaktné šošovky, ktoré sú vyrábané iba v dioptrické variante a jedná sa o kozmetický módny doplnok. Vďaka UV svetlu sa vaše oči doslova rozsvieti. Je to spôsobené špeciálnou farbou, ktorá je nanesená v hydrogélové materiáli šošovky. Kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow vyrába spoločnosti MaxVUE Vision, ktorá je najväčším výrobcom, ktorý sa sústredí na výrobu farebných nedioptrických šošoviek.

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: 0.00
Farba: Glow Pink, Glow Green, Glow Blue, Glow Yellow, Glow Orange, Glow Red, Magic Glow, Glow White, Glow UV Crystal
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť farebné šošovky Crazy Lens UV Glow

14,99 €
Popis

Možnosti šošoviek Crazy Lens UV Glow

V ponuke kontaktných šošoviek Crazy Lens UV Glow sú veľmi výrazné a extrémne farby a motívy. Nájdete v nich filmovej i knižné postavy, ale aj postavy zo záhrobia a rôznych fantáziou. V dnešnej dobe je veľmi obľúbené cosplay - costume play. V tomto kostýmním priemysle sú oči jedným z najdôležitejších prvkov kompletného kostýmu.

Frekvencia nosenia a starostlivosti o farebné šošovky

Farebné kontaktné šošovky Crazy Lens UV Glow majú ročný frekvenciu nosenia. Tieto šošovky sú vhodné na každodenné alebo príležitostnému nosenie. Pre čo najdlhšiu dobu použiteľnosti týchto šošoviek je dôležitá starostlivosť a dodržiavanie zásad.

V kontaktných šošovkách Crazy Lens UV Glow nikdy nespite. Pri vybratí šošoviek z očí je vždy jemne ale dôkladne očistite čerstvým roztokom. Šošovky potom uložte do čistého puzdra s novým roztokom. Puzdro vždy meňte každý mesiac za nový.

V prípade, že šošovky nebudete nosiť každý deň, vždy dbajte na to, aby šošovky nezostali v roztoku dlhšie ako 7 dní. Po tejto dobe je dôležité šošovky vybrať a do puzdra dať roztok nový. Používajte len viacúčelové roztoky na kontaktné šošovky. Pri manipulácii so šošovkami majte svoje ruky vždy umyté a osušené.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.