Tlačiť

Dailies AquaComfort Plus Toric (30 šošoviek)

Spoločnosť Alcon vyrába kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric so systémom trojité lubrikácia. Tá zaisťuje celodenné pohodlie pre vaše oči. Lubrikačný látky sú inteligentne rozmiestnené tak, aby pôsobili zároveň a podporili maximálnu hydratáciu.

Kategória: Jednodenné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -8.00 do +4.00
Cylinder: -0.75, -1.25, -1.75
Zakrivenie: 8.8
Priemer: 14.4

Kúpiť torické šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric

21,79 €
Popis

Jednodňové použitie je maximálne hygienické. Ráno vyberiete z blistra čerstvý, čistý pár, ktorý po jeho použití vyhodíte do koša. Nemusíte tak myslieť na údržbu šošoviek, ani sa obávať zaneseniu nežiadúcich usadenín do očí.

Trojitá hydratácie = maximálne pohodlie

Prvý lubrikačný zložku nájdeme už v blistri kontaktných šošoviek. Jedná sa o látku HPMC (Hydroxypropyl¬methylcelulosa), ktorá pôsobí ihneď po nasadení šošoviek do očí. Druhou lubrikačný látkou je hydrofilné PEG (Polyetylén glykol). Posledným lubrikantom je látka PVA (polyvinylalkohol), ktorá sa uvoľňuje z povrchu šošovky pri každom mrknutí.

Ostré videnie po celý deň

Konštrukcia týchto kontaktných šošoviek Precision Curve Design garantuje ostré a jasné videnie po celý deň. A vďaka svetle modrému zafarbenie má ich nositeľ zjednodušenú manipuláciu s kontaktnými šošovkami.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.