Tlačiť

Air Optix Aqua Multifocal 6 ks

Mesačné multifokálne kontaktné šošovky Air Optix® Aqua Multifocal (v balení po 6 kusoch) od firmy Alcon ponúkajú pohodlné nosenie a ostré videnie na všetky vzdialenosti osobám trpiacim presbyopiou čiže stratou schopnosti očí zaostrovať.

Kategória: Mesačné šošovky / Multifokalne šošovky
Dioptrie: -10.00 do +6.00 D
Adícia: LOW (do +1,00 D), MID (+1,25 do +2,00 D), HIGH (+2,25 do 2,50 D)
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť šošovky Air Optix Aqua Multifocal

37,99 €
Popis

Prečo vyskúšať multifokálne šošovky Air Optix Aqua Multifocal?

Vďaka inovačnému riešenia budú Vaše oči s pomocou týchto šošoviek opäť schopné zaostrovať ak na krátku, tak na strednú aj väčšiu vzdialenosť. Znížite tak ich namáhaní, ktoré môže viesť k nepríjemným bolestiam hlavy, únave očí a ďalšiemu zhoršovaniu stavu.

Kontaktné šošovky Air Optix® Aqua Multifocal majú extrémne vysokú priepustnosť kyslíka (až 7-krát viac) v porovnaní s tradičnými šošovkami. Špeciálny systém zvlhčovania AQUA poskytuje dlhodobú hydratáciu, čím napomáha pocitu pohodlia pri nosení šošoviek. Unikátny zvlhčujúci látka na povrchu šošovky vytvára hodvábny povlak, uľahčujúci bezproblémové žmurkanie.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.