Tlačiť

AquaView Toric (6 šošoviek)

Šošovky AquaView Toric sú mesačné astigmatické kontaktné šošovky určené na denné nosenie.

Kategória: Mesačné šošovky / Torické šošovky
Dioptrie: -9.00 do 0.00
Cylinder: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.2

Kúpiť kontaktné šošovky AquaView Toric (6 šošoviek)

28,49 €
Popis

Prečo vyskúšať šošovky AquaView Toric?

AquaView Toric sú mesačné kontaktné šošovky určené pre astigmatikov, vyrobené z materiálu Hioxifilcon A, ktorý im dodáva hydratáciu dosahujúci 55%, čo ich robí veľmi pohodlnými. Kontaktné šošovky AquaView vďaka High Definition Vision garantujú vysokú kvalitu videnia na všetky vzdialenosti, prehlbujú ostrosť videnia a zároveň rozjasňujú všetko, čo pozorujeme. Vďaka technológii Aquagrip™ si šošovky dlhodobo udržujú stabilnú obsah vody. Pri výrobe kontaktných šošoviek AquaView Toric bola použitá technológia High Definition Vision. Táto technológia zaručuje najvyššiu kvalitu videnia na krátku a strednú vzdialenosť aj do diaľky. Ostrosť videnia je prehĺbená a všetko, čo pozorujete, rozjasnenie.

Dokonalá stabilita v očiach

Šošovky AquaView Toric využívajú Prism Ballasted Design, ktorý zabezpečuje, aby šošovky zostali na svojom mieste. Nedochádza k ich rotáciám a skvele sa prispôsobí vašim očiam. Navyše sú šošovky zafarbené svetlo modrou farbou, preto je manipulácia s nimi veľmi jednoduchá a pohodlná aj pre začínajúcich užívateľov kontaktných šošoviek.

Komu sú kontaktné šošovky AquaView Toric určené?

Tieto kontaktné šošovky sú vhodné pre pacientov, ktorí trpia astigmatizmom, ale aj pre pacientov, ktorí majú alergiu na iné kontaktné šošovky alebo syndróm suchého oka. Ich nosenie je veľmi pohodlné a videnie ostré.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.