Tlačiť

Biofinity Energys (3 šošovky)

Kontaktné šošovky Biofinity Energys sú mesačné kontaktné šošovky, ktoré na slovenský trh prináša svetový výrobca CooperVision. Tieto kontaktné šošovky sú vhodnou kompenzačné pomôckou pre všetkých nositeľov šošoviek, ktorí dlho pracujú pri počítači a navyše si potrpia na moderné technológie.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +8.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť šošovky Biofinity Energys na Kontakto.sk

17,79 €
Popis

Minimalizácia únavy očí

Kontaktné šošovky Biofinity Energys pri výrobe získali inovatívny dizajn Digital Zone Optics. Vďaka nemu dochádza k minimalizácii únavy očí, ktorá je spôsobená nepretržitým zaostrovaním očí na detaily na obrazovke, tabletu alebo telefónu. Vďaka dizajnu a inováciám, ktoré sú zakomponované v kontaktných šošovkách zaisťujú komfortné nosenie, znižujú podráždenie, vysychanie a únavu očí.

Rovnomerné rozdelenie dioptrických zón

Šošovky Biofinity Energys majú asférické zakrivenie optických zón. Tie rovnomerne rozdeľujú dioptrické pôsobenia. Stred šošovky je nastavený na vyššiu plusové hodnoty. Pri prechode zraku z obrazovky do okolia a naopak je potom veľmi príjemné a nespôsobuje nepohodlie.

Dokonalá hydratácia

Hydratácia je poskytovaná pomocou technológie Aquaform®. Molekuly vody sa viažu na celý povrch šošoviek. Potom dochádza k ich postupnému uvoľňovaniu a je zaistená celodenné zmáčavosť šošoviek. Tie menej stráca vodu a oči nie sú podráždené.

Výhody kontaktných šošoviek Biofinity®

Rad kontaktných šošoviek Biofinity® poskytuje všetky svoje výhody aj kontaktným šošovkám Biofinity Energys. Prináša svojim nositeľom maximálne pohodlie, skvelý vizuálny obraz a rovnováhu medzi materiálom a optickými vlastnosťami.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.