Tlačiť

Biofinity Multifocal (3 šošovky)

Spoločnosť Cooper Vision používa pri výrobe šošoviek Biofinity Multifocal unikátnej technológie. Patrí k nim tiež technológia Balanced Progressive, ktorá je kombináciou pokročilého dizajnu a moderné know-how. Vďaka tejto technológii majú kontaktné šošovky niekoľko zón, ktoré korigujú zrak, je tak zaistené jasné videnie na rôzne vzdialenosti.

Kategória: Mesačné šošovky / Multifokalne šošovky
Dioptrie: -8.00 do +6.00 D
Adícia: +1.00, +1.50, +2.00, 2.50 D
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť šošovky Biofinity Multifocal

24,99 €
Popis

Aby nosenie kontaktných šošoviek Biofinity Multifocal bolo naozaj komfortné je pri výrobe použitá technológia Aquaform. Tá pre vaše oči zaisťuje neustálu hydratáciu a maximálne možné množstvo kyslíka po celý deň, bez toho, aby vaše oči boli podráždené. Hydratácia a dostatočné okysličenie očí zabraňujú únave a poskytujú pohodlné nosenie. Ďalšou možnosťou je nepretržité nosenie po dobu 29 nocí a 30 dní. Túto variantu však vždy konzultujte so svojim očným lekárom alebo optometristom.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.