Tlačiť

FreshLook Colors™ (2 šošovky) - dioptrické

Zvoliť je možné tiež ako čisto dekoratívne šošovky, ak používateľ žiadnu korekciu zraku nepotrebuje. Získate vďaka nim nový, fascinujúci "look", ktorým prekvapíte svoje okolie.

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Farba: Blue, Saphire Blue, Green, Hazel, Misty Gray, Violet
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť šošovky FreshLook Colors (2 šošovky)

15,49 €
Popis

Prečo vyskúšať farebné šošovky FreshLook Colors?

Farebné kontaktné šošovky FreshLook Colors umožňujú dokonalú zmenu farby očí - a to svetlých aj tmavých dúhoviek. Vďaka vysokému obsahu vody v šošovkách (až 55%!) A vďaka vysokej priepustnosti kyslíka sú veľmi pohodlné na nosenie. Šošovky FreshLook využijete ako pre zvláštne príležitosti, tak pre každodenné zmenu vzhľadu.

Farebné šošovky FreshLook Colors kúpite v týchto farbách:

  • modrá (Blue)
  • safírová (Sapphire Blue)
  • fialová (Violet)
  • hnedá (Hazel)
  • zelená (Green)
  • hmlovo-šedá (Misty Gray)

Zvoliť je možné tiež ako čisto dekoratívne šošovky, ak používateľ žiadnu korekciu zraku nepotrebuje. Získate vďaka nim nový, fascinujúci "look", ktorým prekvapíte svoje okolie. Farebné kontaktné šošovky FreshLook Colors sú stále populárnejšie. Dodávajú očiam žiarivý pohľad a hĺbku. Meniť vzhľad očí možno ich prostredníctvom každý deň alebo pri špeciálnych príležitostiach. Výsledný efekt závisí jednak od prirodzenej farby očí a tiež na ďalších faktoroch ako je tón pleti či farba vlasov.

Ich výrobca Alcon samozrejme dbá na precízne prevedenie, vysokú úroveň hydratácie a priepustnosti kyslíka, aby zabezpečil minimálne rovnako komfortné nosenie ako je tomu u bežných šošoviek bez zafarbenia. Mäkké kontaktné šošovky sú vyrobené z materiálu s 55% obsahom vody, odolným voči usadeninám, majú dokonale hladký povrch a ich nosenie je celkovo veľmi pohodlné. Sfarbenie nijako nebráni ostrému a jasnému videniu. Pre zachovanie optimálnych vlastností šošoviek a udržanie zdravých a sviežich očí je veľmi dôležité sa o šošovky riadne starať, pravidelne ich čistiť a na noc ukladať do vhodného roztoku.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.