Tlačiť

FreshLook Dimensions (6 šošoviek) - dioptrické

Vyberať môžete z troch nádherných farieb. Či už zvolíte modrozelenú - Carribean Aqua, žiarivú modrú - Pacific Blue alebo zelenú - Sea Green, rozhodne neoľutujete.

Kategória: Mesačné šošovky / Farebné šošovky
Dioptrie: -8.00 do +6.00
Farba: Carribean Aqua, Pacific Blue, Sea Green
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.5

Kúpiť farebné šošovky FreshLook Dimensions

39,99 €
Popis

Prirodzený pohľad

Výrobca vytvoril šošovky FreshLook Dimensions tak, aby výsledná farba bola naozaj prirodzená. Vnútorné rozloženie farieb je vo vzore hviezdice. Hviezdice má tmavý okraj, ktorý opticky zväčšuje oči. Vnútorný okraj je potom nepravidelný, a tak je váš pohľad prehĺbený a príťažlivý.

Prečo zvoliť kontaktné šošovky FreshLook Dimensions?

Aplikácia šošoviek do a z očí je veľmi jednoduchá. Tieto šošovky sú vhodné pre osoby trpiace syndrómom suchého oka. Hydratácia vašich očí je zaistená po celý deň a vďaka tomu sú vaše oči fit a svieža.

Frekvencia nosenie šošoviek FreshLook Dimensions

Nosenie kontaktných šošoviek FreshLook Dimensions má mesačnú frekvenciu, môžete ich nosiť po dobu 30 dni. Sú vhodné pre celodenné aj príležitostné nosenie. Rozhodne s týmito šošovkami nespite, po celodennom nosení šošovky vyberte z očí, riadne ich ošetrite a vložte do puzdra s čistým roztokom.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.