Tlačiť

Miru 1 Month (6 šošoviek)

Mesačné kontaktné šošovky od japonského výrobcu Menicon Miru 1 Month. Silikón-hydrogél Asmofilcon A minimalizuje vďaka svojim vlastnostiam prejavy syndrómu suchého oka a zároveň poskytuje jednu z najvyšších priepustnosťou kyslíka k vašim očiam.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -13.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.3, 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť šošovky Miru 1 Month na Kontakto.sk

26,19 €
Popis

Vďaka technológii MeniSilk & Nanoglos je zaistená mimoriadna hydratácia a pohodlie nosenia. Pohodlie pomáhajú zabezpečiť rovnomerne tenké hrany, ktoré minimalizujú nepohodlie. Tieto šošovky sú tak v hodné aj pre začínajúcich používateľov.

Technológia MeniSilk poskytuje kontaktným šošovkám Miru 1 Month dokonale hladký povrch a pomocou technológie Nanoglos je zaistená redukcia tvorby lipidových a proteínových usadenín, ale aj usadzovaniu baktérií na povrchu šošovky. Navyše sú kontaktné šošovky jemne zafarbené pre lepšiu manipuláciu.

Frekvencia nosenie

Frekvencia výmeny týchto kontaktných šošoviek je mesiac, teda jeden pár vydrží po dobu jedného mesiaca. Po uplynutí tejto doby vymeníte starý pár za nový. Kontaktné šošovky sú určené na denné nosenie, neodporúčame v nich prespávať, a to ani príležitostne. Vždy je nutné použité šošovky riadne ošetriť a uložiť do puzdra na kontaktné šošovky s čerstvým roztokom.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.