Tlačiť

PureVision 2 HD (6 šošoviek)

Mesačné kontaktné šošovky PureVision 2 HD (High Definition) od spoločnosti Bausch&Lomb. Najväčšou výhodou kontaktných šošoviek PureVision 2 HD sú hlavne zdokonalené optické vlastnosti.

Kategória: Mesačné šošovky
Dioptrie: -12.00 do +6.00
Zakrivenie: 8.6
Priemer: 14.0

Kúpiť šošovky PureVision 2 HD na Kontakto.sk

21,44 €
Popis

Tie ocenia predovšetkým pacienti, ktorí majú nedostatočnú kontrastné citlivosťou. Táto vada sa prejavuje rozmazaným videním pri zhoršených svetelných podmienkach. Tieto kontaktné šošovky iste ocenia aktívni športovci a vodiči, ale aj všetci ostatní nositelia.

Tenké šošovky PureVision 2 HD

Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sú jedny z najtenších šošoviek. Aj napriek tomu, že sú tak tenké, je manipulácia so šošovkami veľmi jednoduchá a ľahká. Okraje šošoviek sú dokonale prispôsobené, aby prechod medzi šošovkou a očným viečkom bol veľmi jemný a plynulý. Optika High Definition minimalizuje oslnenie a prípadné halo efekty. Rovnako tak napomáha lepšiemu videnie pri nepriaznivých svetelných podmienkach.

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.cz Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail:

O NÁS

Internetový obchod Kontakto.sk ponúka široký sortiment kontaktných šošoviek za najnižšie ceny na trhu. A nielen to, vďaka celej rade zľavových akcií, vernostným zľavám a zľavám za odporúčanie nášho eshopu priateľom môžete ušetriť pri nákupe kontaktných šošoviek a príslušenstva k nim ešte viac.