Osoby, ktoré pre korekciu zraku uprednostňujú okuliare, šošovky občas berú len ako nutnú náhradu. V tom prípade väčšinou siahnu po kontaktných šošovkách jednodenných alebo jednorazových.

Očné ochorenia

aké šošovky pre milovníkov okuliarovNiektoré ochorenia (syndróm suchého oka, alergie, atď.), spôsobujú, že sa nosenie kontaktných šošoviek stáva menej pohodlné a vy sa rozhodnete nosiť okuliare, zbytočne, pretože moderné silikon hydrogélové šošovky môžu nosiť aj osoby so syndrómom suchého oka. Okrem toho existujú prípady, kedy môže dôjsť k poškodeniu okuliarov, čo obmedzí užívateľa. Najlepším príkladom toho je šport, návšteva 3D kina alebo pri nutnosti použiť slnečné okuliare. Pri takýchto okolnostiach sa jednorazové šošovky ukážu ako ideálne. Ich hlavnou výhodou je plné zorné pole, jasné videnie a zaručenie pohodlia pri všetkých druhoch športu, dokonca aj tých najnáročnejších

Použitie jednodenných kontaktných šošoviek je veľmi pohodlné, a ako už názov napovedá, sú určené len na jedno použitie To je to, čo z nich robí, v určitých prípadoch, najkvalitnejšie náhradu za okuliare. 

KONTAKT

Adresa:
Kontakto.sk Internetový Obchod, spol. s r.o. Hlavní třída 43/34
737 01 Český Těšín

Telefon: 00420 558 712 283
Telefonický kontakt je možný v pracovné dni: po - pa od 7:30-16:00
E-mail: